Hakkımızda

Birhamile.com sitesi, hamile (gebe) annelerin hayatını kolaylaştırmak ip uçları ve bilgi veren bir blog sitesidir. 2 farklı yazarı bulunan bu blog sitesi, ücretsiz olarak herhangi bir kar amacı gütmemektedir. 2020 Aralık ayında yayın hayatına merhaba diyen birhamile.com, hamilelerin sağlık, güzellik ve beslenme konularında yardımcı yazılar sunar.

Birhamile.com, ilerleyen dönemlerde hamile annelerin bir araya geleceği bir platform haline gelmeyi hedeflemektedir. Yine aynı şekilde doğru bilgiyi ve konuları esas alarak alanında bilgili yazarlar tarafından işlenmektedir. Websitemiz, Wordpress altyapısı ile hazırlanıp Jannah teması kullanılmaktadır. Yazılan tüm makalelerin kopyalanması ve kaynak gösterilmeden yayınlanması kesinlikle yasaktır. Herhangi bir kuruluş olmamamıza rağmen yazarlarımızdan bir tanesi hukuk alanında hizmet vermektedir.

Birhamile.com, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği site şablonu ve içeriğini izinsiz kopyalayarak/çoğaltarak yayınlayan kişi veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sizlere bilgi ulaştırabilmemiz için reklamlarınızı kapatmanız gerekmekte.