AnneBeslenme

Hamile Anneler İçin Detox Tarifleri (Hamile Detoksu)

hamile detoksu: Hamile annelerin vücutlarında bulunan zararlı toksinleri atmasına yarayan doğal içeceklerdir. Hamile detoksu kolay bir şekilde evde hazırlanabilir. Bu içecekleri aynı zamanda satın da alabilirsiniz. Hamile detoksu alırken veya hazırlarken kullanılan ürünlerin tamamen doğal olmasına oldukça özen gösteriniz.

Hamile detox suyu, hamilelik döneminde ve hamilelikten sonra kullanılabilir. Hamilelik sonrası detoks suyu genellikle hamilelik döneminde alınan kilolardan ve sarkıklardan kurtulmak için kullanılıyor. Aşağıda yer alan zayıflatıcı detox içeceğini hazırlayarak hamilelik sonrası detoks içeceğinden faydalanmış olursunuz. Hamilelikte detoks içeceği içmeyi düşünen anne adaylarının kafasında “Hamile iken detokks suyu içilir mi?” sorusu kalıyor. Bu sorunun cevabı “Evet. İçilebilir” olacaktır. Çünkü detoksun anne vücuduna herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Aksine detoks vücudunuzdaki zararlı toksinleri atmanızda yardımcı olur ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olursunuz.

hamile detoxu
hamile detoxu

Yine hamilelik öncesi detoks kullanımı da oldukça yaygındır. Hamilelikte detox kullanmanın herhangi bir zararı olmayacaktır. Hamile annelerin ihtiyaçlarını karşılayacağını düşündüğümüz hamile detoks tarifleri aşağıda yer almaktadır. Siz de bu detoxlardan faydalandıysanız bizlere yorum kısmından belirtebilirsiniz. Hamilelik sonrası zayıflatıcı detox, Hamilelik sonrası enerji veren detox, hamilelikte rahatlatıcı ve hamilelik sonrası rahatlatıcı detox tariflerimiz şöyledir:

Hamile Detoksu Tarifleri

Zayıflatıcı detoks içeceği tarifi: Salatalık, Ispanak, Limon Suyu, Nane ve  Limon püresi. Bu malzemeleri detox blenderinden geçirerek zayıflatıcı detox içeceği hazırlayabilirsiniz. Sadece bu ürünleri kullanarak hazırlarsanız şeker ve yağ oranı içeceğinizin %0a yakın olacaktır.

Enerji veren detox içeceği tarifi: Vişne, Siyah havuç, Böğürtlen, Nar, Yaban Mersini, Kızılcık, Acai ve incir. Bu malzemeleri detox blenderinden geçirerek yüksek enerji veren detox içeceği hazırlayabilirsiniz. Tarifimizdeki ürünleri kullanırsanız zayıflatıcı etkisini de göreceksiniz. Bu ürünlerin şeker ve yağ oranı %0a oldukça yakındır.

Rahatlatıcı detox içeceği tarifi: Havuç, Portakal, Mandalina, Elma, Limon, Zerdeçal. Bu malzemeleri detox blenderinden geçirerek rahatlatıcı detox içeceği hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu detox içeceği sizi gün boyu zinde kalmanızı sağlayacak kadar enerji içermektedir. Toplam yağ oranı %0’dır. Kilo vermenize yardımcı olur.

hamile detoksu
hamile detoksu

Hamile detoks tariflerini uygularken, kullandığınız ürünlerin doğal olmasına dikkat etmenizde fayda var. Afiyet olsun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sizlere bilgi ulaştırabilmemiz için reklamlarınızı kapatmanız gerekmekte.