Konu Dışı

Hamileler İçin Hediye Önerileri

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

Hamile Hediyeleri

Yakın bir arkadaşınız, yakın bir akrabanız ya da onların eşleri bebek beklediklerini sizinle paylaşmıştır. Siz ise şimdiden yakınlık derecenize göre bir hediye arayışı içinde kendinizi bulmuşsunuzdur.

Bu yazımızda sizlere her yerde bulamayacağınız ama hediye ettiğiniz kişinin çok beğeneceği farklı hediye seçimleri sunacağız. Sizlerle paylaşacağımız hediyeler bebekten daha çok annesini ilgilendiren hediyeler. Zaten hediyeyi de en çok hak eden annedir. Küçük bir hediyeyle onu mutlu edebilmeyi hepimiz isteriz. İlk paylaşacağımız hediyeyi doğumdan sonra verebilmeniz mümkün nedeni ise doğum bilgilerine ihtiyaç olması. 🙂

İlk hediyemiz bebek panosu. Bebek panosu yeni doğan bebeğin adı, doğum tarihi, kilosu, boyu ve doğum saati gibi bilgilerin işlendiği harika bir hediye. El emeği göz nuru olan bu hediye edindiğimiz tecrübelerimizden söyleyebilirim ki aileler tarafından en çok beğenilen hediyelerden biri. Özellikle baby shower olarak bilinen bebeğin dünyaya gelişini kutlamak için yapılan organizasyonda bu hediye ile kesinlikle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bebek Panosu Modelleri ve Fiyatları 2021

Bebek panolarının yapımı hem meşakkatli hem de vakit alan bir süreç. Kişiye özel yapılan bebek panosu modelleri siparişini vermeden önce teslim tarihi hakkında bilgi almanız gerekir. Aksi takdirde istediğiniz zamanda elinize geçmeyebilir ve bu durum da sizi rahatsız eder. Yukarıda paylaştığımız modeller örnek olarak inceleyebileceğiniz modeller. Kendi özel tasarım isteğiniz varsa o konuda da gerekli yardımı yapabiliriz.

İkinci olarak da yine anneye el emeği göz nuru kanaviçe kolye hediye edebilirsiniz. Kanaviçe kolyelerde de anne baba ve çocuk olan model en çok tutulan modeller arasında yer alıyor. Kanaviçe kolye modelleri ve fiyatlarını da sizlerle paylaşıyoruz.

Kanaviçe Kolye Modelleri ve Fiyatları 2021

Kanaviçe kolye modelleri kutusu ve çantasıyla birlikte hediye edilmeye hazır şekilde teslim edilir. Bebek panosu modelleri için belittiğimiz kişiye özel tasarım kolye modelleri için de geçerlidir. İstediğiniz tasarımı tarafımıza iletirseniz her türlü yardımcı olmaya çalışırız. İnstagram adresimizden ya da yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm kanaviçe bebek panosu ve kanaviçe kolye modellerini görmek için TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sizlere bilgi ulaştırabilmemiz için reklamlarınızı kapatmanız gerekmekte.