Anne
Trend

Taşıyıcı Anne Ne Demek? Taşıyıcı Anne Fiyatları Ne Kadar? 2021

Türkiyede Taşıyıcı Annelik Yasal mıdır?

Taşıyıcı Anne ne demek sorusunun cevabı aslında çok basit. Çocuk sahibi olmak isteyipte, bazı sağlık sorunlarından ötürü vücudu elverişli olmadığı için, dünyaya getirmek istediği çocuğuna, kendi ve eşinin spermlerinin Tüp Bebek yöntemiyle yerleştirilip, dünyaya getirilmesine verilen isimdir. Yazımıza başlamadan önce Taşıyıcı Anne Fiyatları gerçekten çok yüksektir. Ayrıca ülkemizde Taşıyıcı Annelik Kesinlikle Yasaktır…

Taşıyıcı Anne Olmak

Taşıyıcı Anne Fiyatları içerisinde bulunduğumuz sosyal ve ekonomik zorluklardan dolayı bir çok insanın başvurduğu bir yöntem olmaya başladı. Taşıyıcı Annelik maddi sıkıntılar çeken bir bayan için çok hızlı ve karlı bir iş olarak görülmektedir. Ama burada şunu asla unutmayın. Bu işi Türkiye’de yapmak yasal olarak yasaktır. Çünkü ülkemizdeki kanunlara göre “Soy Bağı Değişimi” olduğu için yasak. Ama bu konuya da çözüm çok basit. İnsanlar çevremizdeki ülkelerde bu tür işler serbest olduğu için bu olaya çok hızlı bir şekilde çözüm bulabiliyorlar.

Ayrıca taşıyıcı anne olmak için taşıyıcı annenin sizden talep ettiği ücret yaklaşık 20.000$ civarında. Tabiki direkt olarak insanlarla bu işi yapmak çok zor ve riskli. Bu yüzden bir sağlık kuruluşu aracılığı ile bu tür işler yapılıyor. Bir o kadar da ücret onlar talep ediyor.

Yani kısaca taşıyıcı anne kullanarak bir çocuk sahibi olmak zorundaysanız, bunun sizin için toplam maliyeti üç aşağı, beş yukarı 30.000-50.000$ civarında olacaktır.

Taşıyıcı Anne Kaç Yaşında Olmalıdır?

Taşıyıcı Anne Olabilmek için aranılan yaş aralığı aslında oldukça geniş. Kadın doğurganlık yaş limitleri içerisinde 20-49 yaşları arasında taşıyıcı annelik yapılabilir. Ama tıbbi olarak taşıyıcı annelik için tavsiye edilen yaş aralığı 25-35 arasıdır…

Taşıyıcı Annenin Genlerini Taşımayacak

Taşıyıcı Anne bu işlemde sadece kendisine ait olmayan embriyoları taşıyacağı için çocuk hiç bir şekilde ve hiç bir suretle taşıyıcı anneye ait genleri taşımayacaktır. Ama bu ülkemiz kanunlarına göre yasaktır. Hiç bir şekilde taviz verilmeyen bir durumdur.

Taşıyıcı Annelik Ajansı

Taşıyıcı Annelik Ajansı mı olur demeyin. Evet maalesef ülkemizde yasak olmasından ötürü, Türk Doktorlar tarafından Gürcistanda bir Taşıyıcı Annelik Ajansı kurulmuştur. Bu ajansın sahibinin yaptığı açıklamaya göre 3 Yıldı 80 Türk aile taşıyıcı anne kullanarak çocuk sahibi olmuştur. Bu ajans taşıyıcı anne olarak da Gürcü kadınları kullanmaktadır.

Bazı kadınlar, bir anlaşma karşılığında profesyonel taşıyıcı annelik hizmeti sağlamaktadır. Eğer bu istenmezse, aile üyeleri (abla ya da diğer akrabalar) ya da yakın arkadaşlar tercih edilebilir. Bu, ideal taşıyıcı anneyi bulmak için kullanılan yaygın bir yöntemdir. Doğal olarak, güvenebileceğiniz ve daimi gelişme sağlayabileceğiniz birini bulmak, profesyonel biri ile çalışmaktan çok daha güvenilirdir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sizlere bilgi ulaştırabilmemiz için reklamlarınızı kapatmanız gerekmekte.